Wat een DJ show boeken anders maakt dan een losse DJ
Een complete DJ show is meer dan een DJ met een setje: de booth, de lichtshow, het geluid en de voorbereiding zitten er allemaal in.
Een DJ show boeken doe je bij ons voor één bedrag, en daar zit alles in wat er die avond nodig is: een DJ die de hele avond blijft, onze eigen DJ-booth, de lichtshow, de geluidsinstallatie, een microfoon en het opbouwen en afbouwen eromheen. Een DJ die met een setje komt, brengt zijn muziek mee en verder zoveel als er in de auto past. Het verschil merk je pas in de zaal, op het moment dat de dansvloer vol staat en het licht en het geluid moeten meedoen.
Het begint bij waar de DJ staat. Bij ons is dat een eigen booth met de kabels weggewerkt, en niet een klaptafel met een kleed eroverheen. Dat scheelt op de foto’s van je feest, maar vooral in hoe het werkt: alles staat vast, er ligt niets los op de vloer waar gasten overheen kunnen struikelen, en de DJ kan bij zijn spullen zonder de dansvloer over te steken.
Het licht hangt boven en rond de dansvloer en beweegt mee op de muziek. Blijft de muziek rustig, dan blijft het licht dat ook, en gaat het tempo omhoog dan gaat het licht daarin mee. Hoe uitgebreid die set wordt, hangt af van de ruimte. In een zaal gaat het erom dat de dansvloer eruit springt zonder dat je aan de bar in de lichtbundels zit. In een tent of schuur draait er een lichtjockey mee die de show live meestuurt.
Het geluid stemmen we af op de zaalgrootte en het aantal gasten. Te weinig geluid hoor je achterin niet, te veel jaagt de mensen aan de bar de zaal uit. Bij een groter gezelschap maken we een offerte op maat.
Opbouwen en afbouwen buiten je feesttijd om
Opbouwen kost ongeveer een uur en dat doen we in overleg met de locatie, bij voorkeur voordat je gasten binnenkomen. De vier uur die je boekt zijn daardoor ook echt vier uur muziek, en niemand hoeft aan het begin van de avond langs een kar met kabels. Wanneer we voorrijden staat in je klantenportaal.
Afbreken doen we na afloop, als de laatste gasten weg zijn. In de week voor je feest doen we een locatiecheck: we nemen contact op met de zaal over de stroom, de opstelplek, het aanrijden en lossen, de geluidsnorm en de eindtijd. Dat scheelt jou een reeks mails met een zaalbeheerder die je nog nooit gesproken hebt.
Special effects bij de grote shows
Bij een tentfeest, schuurfeest of schoolfeest komen er effecten bij die in een zaal met een lage nok niet passen: confetti, vuur en sparkulars, plus rook zodat je de lichtbundels ziet staan. Ze horen bij de show en zitten in de prijs, je boekt ze niet los bij.
Wat er kan, hangt af van de ruimte. We kijken vooraf naar de vrije hoogte, naar wat er boven de opstelling hangt en naar brandbaar materiaal in de buurt. Bij de vuurshow vragen we dranghekken op minimaal 1,5 meter, zodat er niemand tegenaan kan lopen. Kan het vuur op jouw locatie niet, dan draaien we de show met confetti en sparkulars.
Eén vaste prijs als je een DJ show boekt
Je betaalt één bedrag per showvorm, en daar zitten de DJ, het licht, het geluid, de microfoon, de opbouw en de afbouw in. Reiskosten binnen Groningen, Friesland en Drenthe zitten er ook bij. Draaien we daarbuiten, dan spreken we in overleg een kilometervergoeding af.
Wat er niet in zit, zeggen we liever vooraf dan op de dag zelf. Bij een tent- of schuurfeest liggen het podium, de stroomvoorziening en de vergunning bij de organisatie, en geluid tijdens een ceremonie is de losse ceremonieset van €249 incl. btw.
- Verjaardag: €699 incl. btw
- Bedrijfsfeest: €849 excl. btw
- Après-ski of themafeest: €849 incl. btw
- Bruiloft: €949 incl. btw, vier uur avondfeest
- Schoolfeest: €949 incl. btw
- Tentfeest: €1.749 excl. btw
- Schuurfeest: €1.749 excl. btw
- Blender DJ Show: €1.749 excl. btw, 60 minuten
Alles op één plek in je klantenportaal
Zodra de offerte akkoord is krijg je een eigen account op het klantenportaal, en daar loopt de hele voorbereiding doorheen. Je geeft je muziekwensen door, je zet erbij welke nummers er absoluut niet voorbij mogen komen, je vult het tijdschema in en je ziet hoe de boeking er financieel voor staat. Betalen doe je met iDEAL of Wero, en extra’s als uplights, 3D love letters of een fotograaf boek je erbij wanneer je eraan toe bent.
Je vult het aan wanneer het jou uitkomt, tot vlak voor je feest. Een wens die je in maart bedenkt staat er in september nog precies zo, en alles staat zwart op wit. De DJ die bij jou draait heeft het bij zich, dus op de avond zelf hoef je niets meer uit te leggen.
Voor je gasten is er een deelbare link naar de gastenplaylist. Daar hebben ze geen account voor nodig: ze dragen nummers aan en stemmen op elkaars inzendingen, zodat je vooraf ziet wat er leeft. Wanneer die nummers gedraaid worden, bepaalt de DJ op het moment zelf, want een verzoek dat om half tien niet werkt kan om half twaalf precies goed vallen.
- Muziekwensen en een eigen playlist
- De lijst met nummers die niet gedraaid mogen worden
- Het tijdschema van de avond
- De financiële status, met iDEAL of Wero
- Extra’s bijboeken, ook als het feest al vaststaat
- Een deelbare link voor de gastenplaylist
- Aanvullen tot vlak voor je feest
Vaste apparatuur en een back-up DJ
We werken met vaste apparatuur die we zelf meenemen. Dat is een keuze: we kennen de installatie, we weten hoe hij klinkt in een volle zaal en we weten wat we moeten doen als er onderweg iets sneuvelt. Materiaal dat al op de locatie staat gebruiken we daarom niet, tenzij de zaal dat als eis stelt. De uitzondering is de Blender DJ Show, want dat is een inprikshow waarbij licht en geluid er juist al moeten hangen.
Datzelfde geldt voor de DJ. We werken met een vast team, en wie er komt hangt af van wat je invult: Nederlandstalig en meezingers vragen een andere DJ dan house en hiphop. Martijn Renkema draait twintig jaar, Mark Nauta ruim vijfentwintig jaar en Martijn Alserda meer dan tien jaar. Valt je DJ uit door ziekte, dan neemt de back-up DJ het over. Die ziet dezelfde muziekwensen, dezelfde verboden nummers en hetzelfde tijdschema in jouw account staan, dus je hoeft niets opnieuw door te geven en het feest gaat door zoals gepland.
Wat klanten teruggeven
Op Google staan we op 4,8 uit 5 met 30 beoordelingen, op ThePerfectWedding op 9,8 uit 10 met 43 beoordelingen en op Trustoo op 9,5 uit 10 met 89 beoordelingen. Op een aanvraag reageren we binnen 24 uur.
Veelgestelde vragen

